شهربازی های تهران | آدرس + ساعت کار

اگر به دنبال مکانی در تهران برای تفریح هیجان انگیز برای خود یا کودکانتان هستید، در این مقاله سعی شده است تمام شهربازی های تهران را به همراه آدرس و ساعت کار هر مجموعه بطور مجزا معرفی نماییم. با سیر و گشت همراه شوید.

شهربازی های تهران

شهربازی ارم

به جرات می توان شهربازی ارم را یکی از محبوب ترین و البته بهترین شهربازی‌های تهران دانست. مکانی وسیع با تنوع دستگاه های بسیار که در مقاله ای جداگانه بطور مفصل به آن پرداخته ایم. حتما مقاله شهربازی ارم تهران را مطالعه بفرمایید.

شهربازی سرزمین عجایب

شهربازی سرزمین عجایب یکی از قدیمی ترین مکان های تفریحی برای بچه ها در تهران محسوب می شود. شهربازی مسقف که در تمام طول سال طرفداران خود را جذب می کند. این محل در میان بزرگترها هم علاقه مندان بسیاری دارد.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار اشرفی اصفهانی، قبل از پل شهید همت، مرکز خرید تیراژه

ساعت کار: جمعه‌ها و روزهای تعطیل از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب، پنجشنبه‌ها از ۱۴ تا ۱۲ شب و باقی روزهای هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۲ شب

شهربازی های تهران

شهربازی بولینگ عبدو

شهربازی بولینگ عبدو یا همان مجموعه فرهنگی چمران در سال ۱۳۴۲ افتتاح شد. در ابتدا این مجموعه بیشتر جهت بازی هایی چون بولینگ یا بیلیارد استفاده میشده است ولی با پیروزی انقلاب سینما و وسایل تفریحی دیگری نیز به آن اضافه و به یکی از شهربازی های تهران تبدیل شد.

آدرس: خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، مجموعه شهید چمران

ساعت کار: پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۲۳:۳۰ شب و از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۳:۳۰

شهربازی ژوپیتر

شهربازی ژوپیتر در سالن سینمای کوروش واقع شده است. این مجموعه تفریحی را مفصلا در مقاله ای به همین نام بررسی کردیم، که مطالعه آن چندان خالی از لطف نیست. شهربازی ژوپیتر تهران

نظر شما دربارۀ شهربازی های تهران چیست؟ آیا تا به حال به آنها مراجعه کرده‌اید؟ دیدگاه و تجربۀ خود را دربارۀ این مراکز تفریحی در بخش نظرات با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در 30 دسامبر 2019 توسط admin با موضوع مراکز تفریحی
مطالب مشابه
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )