تور کیش

قیمت از 855,000 تومان
3 شب
12 آذر 98 الی 15 آذر 98
زاگرس
قصر شایان رویایی
قیمت از 810,000 تومان
4 شب
22 آبان 1398 الی 26 آبان 1398
زاگرس
دیاکو پرواز پارس

چه غواصی ماجراجو باشید یا به دنبال تماشای صخره‌های مرجانی خلیج فارس، یا ساحلی آفتابی با ماسه‌های نقره‌ای برای دراز کشیدن و خواندن کتاب، جزیره کیش می‌تواند تمام این موارد را برای شما مهیا کند. کیش یکی از جزیره‌های کوچک خلیج فارس بوده و همچنین یکی از زیباترین جزایر مرجانی در سرتاسر جهان است. اگر قصد دارید مسافرت و ایران‌گردی خود را شروع کنید، می‌توانید کارتان را از جنوبی‌ترین قسمت ایران و با تور کیش شروع کنید تا تجربه‌ای بی‌نظیر را برای خودتان رقم بزنید.

تور کیش

اصلی‌ترین جاذبۀ جزیره سواحل زیبای آن هستند. اگرچه کیش جزیره‌ای بزرگ نیست (91 کیلومترمربع)، اما اغلب نواحی آن با سواحل زیبا پوشش یافته است. صخره‌های مرجانی در کفِ دریا باعث می‌شوند تا آب تصفیه شود و شفافیتی همانند کریستال داشته باشد. درنتیجه می‌توان به‌راحتی دنیای زیر آب را مشاهده کرد.

آب و هوای کیش

بهترین زمان برای رزرو تور کیش بین ماه‌های بهمن تا اردیبهشت (ژانویه تا آوریل) است. آب‌وهوای کیش گرم و مرطوب بوده و به‌طور میانگین در طول سال 26 درجۀ سانتی‌گراد است. در فصل تابستان این دما می‌تواند تا 40 درجۀ سانتی‌گراد (104 درجۀ فارنهایت) بالا برود.

تور لحظه آخری کیش

برای کاهش هزینه‌های سفر پیشنهاد ما این است که به دنبال انواع تور لحظه آخری کیش باشید. تور ارزان کیش توسط بسیاری از آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود که در همین صفحه گلچینی از آن‌ها برای شما فراهم گردیده است. این تورها در شکل‌های مختلفی ارائه می‌شوند که عبارت‌اند از تور ارزان کیش، تور هوایی کیش، تور نوروزی کیش و غیره.

تور لحظه آخری کیش

منطقه‌ای آزاد

کیش یک منطقۀ تجاری آزاد است که 15 درصد از واردات ایران از طریق این منطقه انجام می‌گیرد. بعلاوه، این جزیره مشوق‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری دارد. گردشگران، از تمام ملیت‌ها، برای سفر به این جزیره احتیاجی به ویزا ندارند.

فراموش نکنید که هنگام غروب و سرخ شدن آسمان، یک سلفی با کشتی یونانی بگیرید. برای این کار کافی است به ساحل غربی جزیره بروید تا به یک کشتی رهاشده و به‌گل‌نشسته برسید. این کشتیِ یونانی 50 سال پیش بیش‌ازحد به ساحل نزدیک شد و برآمدِ آن گیر کردن در گل بود. تا به امروز، این کشتی همچنان در جای خود باقی مانده و تکان نخورده است.

یکی دیگر از جاذبه‌های این جزیره کاریزِ کیش است. این شهر زیرزمینی بقایای یک قنات باستانی را در خود جای داده و تبدیل به موزه‌ای برای بازدید مردم شده است. ایرانی‌ها 5 تا 6 هزار سال پیش سیستم قنات را برای تطبیق دادن خود با آب‌وهوای خشک طراحی کردند. قنات یک سیستم آبی هیدرولیک است که چندین چاه عمودی را در خود جای داده است. همچنین یک شیب ملایم در این چاه‌ها وجود دارد که آب را به سمت نواحی خشک هدایت می‌کند.

کاریز کیش یا قنات کیش 2500 سال پیش ساخته شده و هدف آن تأمین آب آشامیدنی برای ساکنین جزیره بوده است. این قناتِ بزرگ چندین سری تونل بزرگ را در خود جای داده است. عملکرد خوب یک قنات به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن‌ها شروع آن از ارتفاع بالا و سپس پایین رفتن به‌طور تدریجی و به سمت دره‌ها است. اما جزیره کیش دارای قسمت‌های مرتفع نیست، بااین‌حال، قنات آن یکی از بهترین عملکردها را در کشور ایران دارد.