تور مشهد

قیمت از 670,000 تومان
3 شب
9 آذر 98 الی 12 آذر 98
معراج
نقطه پرواز
قیمت از 710,000 تومان
2 شب
19 آبان 98 الی 21 آبان 98
معراج
نقطه پرواز

تور مشهد را باید از بهترین و معتبرترین آژانس های مسافرتی تهیه کرد و به یک سفر زیارتی بسیار درجه یک رفت. سفر به شهر مشهد و زیارت بارگاه امام هشتم شیعیان را می توان آرزوی اکثر عاشقان به امام رضا (ع) دانست.

تور مشهد

پس از خرید تور مشهد و البته تور ارزان مشهد که هم قیمت مناسبی دارد و از طرفی بهترین خدمات را به مسافر ارائه می دهد، به این شهر سفر کرده که علاوه بر جنبه ی زیارتی، مکان های دیدنی بسیاری را نیز اعم از تاریخی یا فرهنگی می توان مشاهده نمود. جاذبه های گردشگری مشهد بسیار بوده که می توان از شاندیز و طرقبه، زشک، نغندر، جاغرق، کوهسنگی، پارک جنگلی وکیل‌ آباد و بوستان ملت و آبشار اخلمد و … نام برد.

مرکز استان خراسان رضوی

مرکز استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد می باشد. مشهد چیزی بالغ بر سه میلیون نفر جمعیت داشته و یکی از شهرهای مهم و تاثیرگذار از نظر سیاسی، اقتصادی و جذب توریست محسوب می شود.

تور ارزان مشهد

تاریخچه شهر مشهد

پس از دفن امام رضا، روستای کوچک سناباد شروع به جذب زائران شیعه کرد و به زودی به مشهد (محل شهادت) مشهور شد. این زیارتگاه در اوایل قرن 15 میلادی توسط پسر تیمور، شاهرخ و همسر فوق العاده خود، گوهرشاد، که مسجدی نیز به نام آن وجود دارد گسترش یافت. در طول جنگ ایران و عراق، جمعیت مشهد به دلیل آن که دورترین شهر ایران از خط مقدم بود افزایش یافت و بسیاری از آن ها در این این شهر باقی ماندند و مشهد را  دومین کلان شهر بزرگ بعد از تهران کردند.

آب و هوای مشهد

آب و هوای مشهد سرد و کمی رو به خشکی می رود و کلا زمستان های سختی را اهالی شهر مشهد سپری می کنند و البته تابستان های گرمی نیز در این شهر زیارتی وجود دارد.

تور لحظه آخری مشهد

سفر به مشهد از چند طریق امکان پذیر است. می توانید به خرید تور مشهد به این سفر زیارتی بروید که البته انواع مختلفی چون تور مشهد ارزان، تور لحظه آخری مشهد، تور مشهد زمینی، تور مشهد هوایی، تور مشهد با قطار و … می باشد یا می توانید با وسیله نقلیه شخصی به این سفر بروید.

تور ارزان مشهد

اقامت در مشهد

مشهد به دلیل وجود تعداد زیادی مسافر که با تور مشهد به این شهر سفر می کنند دارای صدها مرکز اقامتی از مسافرخانه های کوچک گرفته تا هتل های بزرگ و لوکس 5 ستاره. پس از این بابت خیالتان راحت باشد.

تور مشهد با قطار

حمل و نقل در مشهد

مشهد از نظر حمل و نقل یکی از کامل ترین شهرها در ایران است. اتوبوس، مترو و تاکسی در شهر به وفور یافت می شود و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید به حرم امام رضا (ع) و یا مکانی دیگر از شهر بروید به مشکلی برنمی خورید.

تور مشهد ارزان

سوغاتی های مشهد

کمتر کسی را در ایران می توانید پیدا کنید که معروفترین سوغاتی مشهد یعنی زعفران را نشناسد. البته مشهد سوغاتی های دیگری نیز دارد مثل نبات، زرشک، ادویه و …

ای سلطان کرم