تور قشم

قیمت از 830,000 تومان
4 شب
25 آبان 98 الی 29 آبان 98
وارش
قصر شایان رویایی

جزیره قشم یکی از مقاصد بسیار محبوب در ایران است و منطقه‌ای آزاد محسوب می‌شود. موقعیت جغرافیایی فوق‌العاده و جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی باعث شده‌اند تا این جزیره توجه بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی را به خود جلب کند و تور قشم به گزینه‌ای محبوب در میان مسافران تبدیل شده است.

تور قشم

قشم در خلیج فارس قرار دارد؛ مسافران می‌توانند از طریق کشتی یا هواپیما به این جزیره بروند. نیمی از جزیره به‌طور کامل به‌عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است که برخی از عجایب طبیعی و بی‌نظیر را در خود جای داده است. جزیره قشم همچنین خاستگاه برخی از فرهنگ‌های سنتی و جالب است که نمونۀ آن‌ها را در نقاط دیگر ایران پیدا نمی‌کنید.

اگر برای سفر به دنبال مکانی زیبا، آرام و جالب هستید، حتماً تور قشم را امتحان کنید.

حقایقی دربارۀ جزیره قشم

جمعیت: 118 هزار نفر

زبان: فارسی؛ مردم جزیره چندان با زبان انگلیسی آشنایی ندارند.

واحد پول: ریال ایران

ویزا: همانند جزیره کیش، برای سفر به قشم نیازی به ویزا ندارید و افراد با هر ملیتی می‌توانند تا 30 روز بدون ویزا در این جزیره اقامت داشته باشند.

راه‌های سفر به قشم

راحت‌ترین روش برای سفر به قشم از طریق کشتی است که از بندرعباس یا هرمز به این جزیره رفت‌وآمد دارد.

کشتی بندرعباس به قشم هر 30 دقیقه یک‌بار حرکت می‌کند و بلیت آن 150.000 ریال است.

کشتی‌های هرمز به قشم در ساعات 8 صبح و 3 بعدازظهر حرکت می‌کنند و 50 دقیقه درراه هستند. بلیت این کشتی 90.000 ریال است.

تور لحظه آخری قشم

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی خدمات تور قشم را برای مسافران فراهم کرده‌اند. برای یافتن بهترین نرخ‌ها و خدمات می‌توانید تورهای ارائه شده در همین صفحه را مرور کنید. اگر به دنبال یک سفر جذاب و ارزان هستید، تور لحظه آخری قشم را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین می‌توانید با جست‌وجو در همین صفحه گزینه‌های مختلفی نظیر تور ارزان قشم، تور هوایی قشم و تور زمینی قشم (با قطار) را بیابید.

آب و هوای قشم

بهترین زمان برای سفر به قشم در فصل زمستان است، زیرا هوا در هنگام روز مناسب بوده و بین 23 تا 28 درجۀ سانتی‌گراد است. گرمای قشم در تابستان تا 45 درجۀ سانتی‌گراد افزایش می‌یابد. بنابراین، اگر در تابستان به این جزیره می‌روید، از دوچرخه‌سواری یا فعالیت‌های درازمدت در زیر نور آفتاب خودداری کنید.

تور ارزان قشم

جاذبه‌های قشم

بعد از یافتن تور قشم ، نوبت این است که با جاذبه‌های این جزیرۀ زیبا آشنا شوید.

جزیره هنگام و تور‌های دلفین

آیا می‌دانستید جزیره کیش به شکل یک دلفین است؟ می‌توانید با استفاده از قایق‌های اسکلۀ شیب دراز به بازدید دلفین‌ها بروید. همچنین این قایق‌ها به جزیره هنگام رفت‌وآمد دارند که محل بازارچه‌های صنایع محلی است.

غار نمکدان

نمکدان طویل‌ترین غار نمک در جهان است. طول آن 6 کیلومتر است اما این امکان وجود ندارد که بتوانید به‌طور کامل آن را بپیمایید. از ورودی اصلی غار می‌توانید حدود 5 تا 10 دقیقه درون آن پیاده‌روی کنید و سپس به یک دیوار می‌رسید.

دره چاه کوه

یکی از زیباترین جاذبه‌های جزیره قشم است که حتماً باید از آن بازدید کنید. وارد شدن به این دره رایگان است. سنگ‌های دره توسط باران و باد به شکل‌های خارق‌العاده‌ای تراشیده شده‌اند و الگوهای بی‌نظیری در آن‌ها خلق شده است.