سفر به دالاس تگزاس

دالاس به عنوان یکی از سریع ترین شهرهای در حال رشد ایالت متحده، بینندگان بی شماری را به خود جلب می کند. چه گشت و گذار آخر هفته، چه یک هفته تعطیلات و اقامت در دالاس برای شما تکراری نخواهد شد. در این مطلب دلایل سفر به دالاس را بررسی کرده ایم. با سیر و گشت همراه شوید.

دالاس تگزاس

خرید در دالاس

خرید در دالاس شوخی نیست. شهر فورت ورث دالـاس در مقایسه با شهرهای دیگر ایالات متحده بیشترین مرکز خرید را دارد. فروشگاه Neiman Marcus و قدیمی ترین مرکز خرید High Land Park در دالـاس قرار دارند. مرکز خرید North Park و Galleria Dallas یا مرکز خرید West Village یا فروشگاه ها و مغازه های فراوان زیادی در دالاس وجود دارند تا تمام نیاز های پوشاک خود را خرید کنید.

چشم اندازی از هنر

ممکن است که دالاس به عنوان منشا هنر hip شناخته نشده باشد اما دستخوش تغییرات شده است. دالـاس دارای منطقه Dallas Art بزرگ ترین منطقه در ایالات متحده است. فضایی به مساحت ۲۷٫۵۱ هکتار و شامل ۱۹ بلوک که در مرکز شهر دالاس قرار دارد. از قلم نیوفتد که دالـاس دارای موزه ی Dallas Art نیز می باشد، یکی از بزرگ ترین موزه های ایالات متحده با ۲۴ هزار کار هنری. مناطق مجاوری مثل Deep Ellum و Oak Cliff و The Design District با گالری های هنر معاصر هنوز پابرجا هستند. از جمله ی دیگر کارهای هنری در این منطقه می توان به نقاشی های دیواری چرخان، فروشگاه های pop up و جشنواره های هنری مثل جشنواره هنری Deep Ellum اشاره کرد.

دالاس تگزاس

سرگرمی های بسیار در فضای باز

دالاسی ها عاشق بودن فضای باز هستند چه برای نوشیدن یک فنجان قهوه باشد چه برای صرف وعده غذا در حیاط. پارک Klyde Warren و دریاچه White Rock محبوب ترین فضای سبز در دالـاس به حساب می آیند. رودخانه Trinity با مساحتی بالغ بر ۴٫۰۴۶ هکتار، منطقه ای طبیعی بوده که ۱۲ برابر بزرگتر از پارک مرکزی Mabhatan می باشد. روی هم رفته پارک های باز با مساحت های باور نکردنیشان و استفاده از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، دالاس را به عنوان شهری با فضای باز به همه معرفی می کند.

مردم مهربان

دالاس ممکن است ادغامی از مردم سراسر دنیا باشد اما مثل هر شهر خوب دیگری در تگزاس، مردم دالاس نیز با تازه واردها و بازدیدکنندگان خیلی مهربان هستند. آمادگی داشتن مکالمه ای واقعی با مردم این شهر را داشته باشید. مسئول پذیرش به طور غافلگیر کننده ای از شما برای بیش از ۵ دقیقه منتظر ماندنتان عذرخواهی خواهد کرد و مردم در حال پیاده روی در پیاده روها به شما سلام می کنند و کنار می روند تا شما عبور کنید.

دالاس تگزاس

مقرون به صرفه است

سفر به دالاس با میانگین هزینه روزانه ۱۰۳ دلار نسبتا ارزان است. با شهر نیویورک و Austin مقایسه کنید که میانگین هزینه روزانه در نیویورک ۲۲۹ دلار و شهر Austin نیز ۳۷۱ دلار می باشد. دالـاس مکانی عالی برای مسافران اقتصادی است. یک هتل می تواند شبی ۱۱۵ دلار رزرو شود. جاذبه هایی که دالاس پیشنهاد می کند را فراموش نکنید و این واضح است که یک دلار در دالـاس کارایی زیادی دارد.

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در 15 ژانویه 2020 توسط admin با موضوع جاذبه های دیدنی
مطالب مشابه
دیدگاه خود را ارسال کنید ( بدون دیدگاه )